Loading

V auguste 2019 sme sa rozhodli prevziať a znovu otvoriť Skalickú Kolibu. Urobili sme tak pretože sme videli veľký potenciál v tomto mieste. Budeme sa snažiť napraviť mu reputáciu a budeme robiť všetko preto, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby ste sa k nám radi vracali.

Skalická Koliba je pre Vás denne otvorená. Môžete k nám prísť na denné obedové menu, týždennú ponuku, poprípade si môžete u nás vybrať aj z á la carte ponuky, ktorá obsahuje tradičné jedlá a tak si môže každý zvoliť podľa svojej chuti.

Radi Vás privítame keď k nám prídete na obed, večeru, kávičku alebo sa len tak po ceste z prechádzky alebo výjazde na bicykli zastavíte na občerstvenie.

Cez leto si môžete posedieť na krásnej veľkej terase a nezabudli sme ani na naších najmenších, pre ktorých je vonku urobené detské ihrisko a priamo v Kolibe je pre deti prichystaný aj detský kútik.

Skalická Koliba Vám taktiež ponúka možnosť organizovania osláv a akcií a to nie len tých komornejších, ale aj podujatia pre väčší počet ľudí, ako sú napríklad svadby. A ak by sa Vám v Zlatníckej doline zapáčilo natoľko, že by ste sa rozhodli stráviť tu aj zopár nocí, neďaleko Koliby nájdete aj príjemné ubytovanie.

O výbornú kuchyňu a teda aj o vašu spokojnosť sa postará náš tím kuchárov a o vaše pohodlie sa postará naša milá, usmievavá obsluha.

Dúfame, že nás čoskoro prídete navštíviť a presvedčíte sa, že všetko čo robíme, robíme srdcom a pre Vašu najväčšiu spokojnosť.


Tešíme sa na Vás!

Get Widget